| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele pentru adulti? confused

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Plictisitoare.
Trase pe acelasi calapod.

| RAY a răspuns:

Eu unu nu ma uit la filme pentru adulti, ce sa spun, am vazut cateva filme de groaza cu scene de nudități nu sunt rele, un singur film am vazut "Caligula", nu am ce sa spun, natura umana fara ratiune, si cand ma gandesc ca a fost ceva real

suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere buna, un hobby al meu

| dannyel86 a răspuns:

Filmele pentru adulti pot stimula jocurile sexuale intre parteneri si pot initia / mari starea de excitatie. happy Nu mai trebuie concepute ca pe un tabu, lucru despre care sa nu vorbim, ci ca pe un mod de a incerca ceva inedit, lucruri la care poate nu ne-am gandit a le experimenta.winking
Daca avem mintea deschisa, avem si curajul de a vorbi liber despre aceasta.
Daca ne raportam la copii, acestia trebuie protejati, si numai dupa ce ajung la o dezvoltare fizica si intelectuala corespunzatoare pentru asftel de productii, ar trebui sa aiba acces la ele (control greu de realizat). happy Unii adolescenti sunt prea timizi sa discute despre viata lor sexuala cu parintii, de aceea ascund si faptul ca se uita la filme pentru adulti pentru a se autosatisface. big grin
Asta si pentru ca fiecare tine la intimitatea proprie.winking

| aumih16 a răspuns:

Adica? stai linistit ca nu dauneaza asa! doar daca eu stiu te uiti des! dar daca o faci mai rar e mai ok!

| Eduard619 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere vezi asta... daca stai toata ziua si o dai pe "l.a" atunci e grav...dar pot fi utile pentru a stimula si a veni cu idei noi in relatie cu iubita in caz ca ai unalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De evitat. "Cancer" pentru psihic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rele pentru baieti bune pentru fete :))
Nu prea bunã deoarece iti cam deregleaza mintea deoarece in viata reala nu este ca in filme, daca te uiti doar la amatori si cele mai apropiate de normal sunt ok dar poate Deveni o dependenta deoarece o sa vrei sa te uiti la ceva mai hardcore.
http://yourbrainonporn.com

Acolo ai toate informatii le de cate ai nevoie

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Fac labaaaaaaaa puncte puncte big grin

| iAMVi a răspuns:

Filmele pentru adulti sunt pur si simplu, iti plac sau nu.

| MajinVegeta a răspuns:

Ar trebui interzise.