| Elena1994 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Home Alone? Funda pentru ce mai lung raspuns!

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Mi s-a parut un film super amuzant, mai ales al doilea. Doar ca e putin imposibil ca un copil sa faca atatea. Un copil normal ar tipa si s-ar speria. Dar de fapt, o data ce-i cunoastea pe hoti, sigur le-ar fi facut fata. Oricum, actorii joaca foarte bine, iar efectele sunt superwinking.
O zi frumoasa tongue.

3 răspunsuri:
| roxanarooxy a răspuns:

Imi place e super,mai ales ca este de craciun si este si amuzant. merita vizionat de oricine, imi place foarte mulr de baiat si de trasnaile lui, in fine e super misto si il recomand la toti sa vada cat este de amuzant.eu am ras o gramada. funda?

| Didiana11 a răspuns:

Este un film de familie placut de vizionat in apropierea sarbatorilo, care mareste interesul creativitatea activitatilor pe care pot sa le practice copii atunci cand sunt singuri acasa. este vazut dintr-o perspectiva foarte inteligenta din indrazneata dar este si putin sf pentru ca nu cred ca vreun parinte ar fi chiar atat de zapacit incfat sa-si uite copilul acasa de sarbatori desi ma regasesc. daca toti copiii s-ar descurca asa de bine cand ar fi acasa cred ca si-ar vedea parintii o data e luna.

| Grimmjow a răspuns:

Pentru cel mai lung raspuns?
Filmul a fost naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaspa