| Yzzza a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Kites 2010? Merita sa-l vad?

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

O daa.
Merita.
Am ras foarte mult rolling on the floor cand l-am vazut prima oara. E o poveste interesanta de dragoste. Normal ca din cauza ca ei nu vorbesc aceeasi limba, totul se face mai amuzant. Barbara Mori este, si va fi o buna actrita. Am vazut toate filmele cu ea. Eu ti-l recomand filmul Kites love struck. Chiar merita vazut. Si fie ea comedie, nu m-am putut abtine sa nu plang la sfarsit puppy dog eyes. Sa te uiti si sa-mi spui cum a fost >big grin

1 răspuns:
| Yzzza explică:

Buna.M-am uitat la film mi-a placut foarte mult.A fost chiar fain.Super.