| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre filmul Tarzan?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Acum in jur de 30 35, de ani, era tare filmul. Actorul principal, este roman, si a crescut la Timisoara. Era sportiv de performanta la inot. Acuma probabil pentru cei mai multi, nu este un film placut sau frumos. Dar, a fost foarte bun. An nou fericit. Pa

3 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Dacă nu aţi vizualizat filmul, încă, îl puteţi viziona aici:
http://www.mixpod.com/playlist/74368200

Sper, şi vă rog să nu începeţi cu jicniri la adresa filmului, pentru simplu fapt, că este animat.

| RMihai a răspuns:

Carte junglei filmu sau filmu animat cu tarzan
f. fain trist dar pana la urma cu happy end, l-am vazut de vreo 3 ori

| mirela01 a răspuns:

Mie una nu imi place deloc