| Alinutaaaalina a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Green Mile? Vreau parerihappy

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Este un film extraordinar, foarte profund.Eu una pot spune că m-a marcat pe viaţă,povestea este tulburătoare,emoţionantă,Michael Clarke Duncan chiar m-a surprins în mod plăcut,iar Tom Hanks e fenomenal,îşi joacă excelent personajul. E unul din filmele mele preferate, l-aş revedea ori de câte ori aş avea ocazia, nu trebuie ratat sub nicio formă.
Baftă!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mi s-a părut un film excelent. Îmi amintesc că l-am văzut prima oară atunci când aveam vreo 4-5 ani, şi că m-a impresionat chiar de la început. Şi aşa am ajuns să îl revăd de fiecare dată când am avut ocazia. Povestea chiar te sensibilizează.

| Laura a răspuns:

Printre filmele mele preferate.

| Lovely_6403 a răspuns:

Trebuie neaparat sa-l vezi. O fi el vechi, dar e cel mai frumos film pe care l-am vazut!

| angelsaredickswithwings a răspuns:

A este un film frumos, putin traumatizant