| Andra00009 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Titanic? >8- Eu cu siguranta nu am vazut film mai frumos! love struck

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Mi se pare un film extraordinar eu sunt o fire mai sensibila si mai romantica si m-a impresionat profund. S-a muncit foarte mult la el si asta se vede. Este exact genul de film care mie imi place: are de toate actiune, drama, romantism etc.
Nu mi se pare ca Avatar a egalat performanta Titanicului in vreun fel poate doar prin faptul ca e 3d si are o tehologie mai moderna dar povestea si tema sunt cu siguranta mai frumoase la Titanic.
In anul 2012 vor sa il refaca 3d eu personal nu stiu daca sunt sau nu de acord cu idea pentru ca o sa fie cam ciudat si nu mi se pare ca e facut pentru 3d.

20 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

L-am vazut aseara love struck trebuie sa recunosc ca e mult mai frumos decat orice film love struck

| cristianorudi7 a răspuns:

Hai ba ce plw muriti dupa el. unu si una se iubesc si mor si gata si se scufunda barca aia si gata, mare scofala

| alexy a răspuns:

Nu e film, pur si simplu e o capodopera.Nu m-as putea satura nicicand de el.Cred ca si la batranete o sa ma emotioneze daca il voi vedea.

| Onutzyk a răspuns:

Si eu am vazut filmul aseara.
Este superb, dramatic si este munca a mii de oameni.
Merita sa fie cel mai tare film ever!

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Prefer I walk to rememberhappy

| HoneyBooBoo a răspuns:

E cel mai tare, va fi şi a fost cel mai tare film care l-am văzut!love struck

| xLikeTpu a răspuns:

Pur și simplu, il ador :X

| DanielutzaJD a răspuns:

Este un film extraordinar... poveste de dragoste e superba, nu am cuvinte pentru acest film:X:X:X:X, desi are un final trist pana la urma asa sunt aproape toate filmele de drama, in rest e extrem de frumos filmul :X:X:X

| ADA_4337 a răspuns:

Si eu l-am vazut aseara pentru prima data. Este foarrrrrrte frumos. Nu poti sa te uiti fara sa-ti dea lacrimile... e SUPERB. Daca ti-a placut, iti recomand filmul Laguna albastra. Este un film la fel de frumos. Daca nu l-ai vazut o sa-ti placa la nebunie, sunt sigura...laughing)

| Papadopolina a răspuns:

Te sustin teusa si mie imi place foarte mult l-am vazut o data pe net si aseara si eu mereu plang la final!

este un film extraordinarkiss

| DianaLostInDreams a răspuns:

Am aceeasi parere ca tine. L-am vazut asearalove struck

| Herr a răspuns:

Eu da, Avatar.happyCat despre Titanic, foarte superb, dar mi-au placut alte filme mai mult.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Mie imi place fff mult :X:X:X il ador

| Andra00009 explică:

Ehh...nici mie nu imi place asa mult sfarsitul. dar trebuia sa fie ceva impresionant.:d

| Ionutz_1837 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere superb:X:X

| AmaneMisa a răspuns:

L-am vazut de cel putin 7 ori pe HBO. Da, e frumos dar mie nu imi place sfarsitul.

| Betyyyy a răspuns:

Titanic este un film foarte frumos si pentru legatura dintre istorie, romantism si drama.Acesta este sigur un film unde am planslaughing

| edisonn a răspuns:

Este un film super! cred ca oricine s-a uitat macar o data la titanic, sau a auzit de el. eu ma gandesc... oare cum ar fi o varianta 3d?

| Not_7297 a răspuns:

Heyhappy. Este extraordinar filmul love struck. Unul dintre cele mai frumoase filme pe care le-am vazut.

| mary_8173 a răspuns:

Este un film absolut superb, romantic si cred ca oricine l-a vazut a fost plin de emotii pe parcursul vizionarii.