| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre Game of Thrones? Mie mi se pare o capodopera. Mai ales actorii sunt incredibili, isi interpreteaza bine rolurile.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Capodopera?, nu ai vazut prea multe filme /seriale pustiule!
Este un serial bun dar nu capodopera.
Ai aici un topic deschis de mine in care s-a discutat despre acest serial.
https://www.tpu.ro/......au-contra/

| RAY a răspuns:

Primele sezoane da, apoi plictiseala, am vazut primele doua sezoane, mi-a placut de piticul ala mai mult si de blonda aia

| Sn4k3 a răspuns:

Chiar e pentru ca au facut tot ceea ce trebuiau sa faca: actiune interesanta, personaje interesante, rasturnari de situatie, efecte speciale bune, n-ai ce sa vrei mai mult de la el. Nu te plictiseste niciodata si te trece prin toate starile. Daca nici asta nu e capodopera, care sa fie? Asta se vede si la note pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil de plictisitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am renuntat dupa vreo 3 episoade, m-am plictisit maxim.

Răspuns utilizator avertizat