| Derkes a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul,, American Horror story ", sezonul 1?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este foarte bun, sezonul 1, 2 le recomand

| Sn4k3 a răspuns:

Mi s-a parut cam ciudat, n-am terminat nici primul episod. The Haunting of Hill House e fain insa, e inteligent facut si povestea interesanta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Original.

| Endoryus a răspuns:

Plictisitor

| nnnnsbbs a răspuns:

Pe mine nu m-a atras. Am văzut câteva episoade din sezonul 1.
Persona nu îmi place povestea.

| Aria28 a răspuns:

Eu m-am uitat la tot serialul, primul sezon este despre Ben, Vivien si fiica lor Violet, care se muta in oras dupa ce apar nişte dificultăți în familia lor. Noua lor locuinta este un conac care este bantuit de fostii sai locuitori unde se petrec multe lucruri ciudate dar în special este o poveste de "iubire" între Violet si Tate care este destul de interesantă unde apare drama-horror.Mie mi-a plăcut foarte mult serialul dar acum depinde si ce fel de filme/seriale urmăreşti, nu este atât de horror încât sa te sperie rău.