| Afgshhakakl a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul " Iubire si Onoare" si cu ce personaj vi se pare ca semanati, si care personaje va plac?

4 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Imi place mult personajul Ilinca, Madalina Draghici, care pentru o incepatoare joaca foarte bine, Carmen, Adela Popescu, care pune suflet in tot ceea ce face, Amir, Radu Valcan, foarte hot, Oxana, Diana Dumitrescu, care s-a adaptat foarte bine personajului negativ, atat prin caracter cat si prin schimbarea de look. Mi se pare ca ma aseman cel mai mult cu Noor, Cristina Ciobanasu, pentru ca e cea mai apropiata de varsta cu mine.Si inca un personaj pe care nu l-am precizat:Marieta, MAIA MORGANSTERN, care interpreteaza exceptional...cam atat

| mariatina a răspuns:

Mi se pare un serial foarte frumos. imi place de adela popescu (carmen) si ilinca (madalina draghici) imi place de matusa ilincai la nebunie cum joaca. mi se pare ca seman cu ilinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu seman cu ilinca la carcter, vestimentatie si mult altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma aseman f.m cu ilinca stutman. avem aclasi caracter.aclasi stil de a ne imraca