| Maggie49 a întrebat:

Ce părere aveți despre serialul Nikita? Mie mi se pare o porcărie.Am văzut niște poze pe Google dar acele ipostaze nici nu se regăsesc în serial.
P.S.:Am văzut tot serialul și mi se părea aproape fiecare episod foarte plictisitor; în afară de sezonul 1, episodul 15.laughing

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

"Am văzut tot serialul și mi se părea aproape fiecare episod foarte plictisitor"
de ce te-ai mai uitat la TOT serialul?!?
te-au obligat parintii, iubitul, iubita... DOMINATOAREA?!? rolling on the floor

| danbnz a răspuns:

Chestie de gust... mie mi-a placut!