| S3xYBoY a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Prison break?

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ştii, măcar nu are 8, 9 sezoane, are doar 4, oricine ar spune că e o pierdere de vreme sezonu 3 şi 4, mie mi se pare că acţiune se intensifică, şi e mult mai captivant. Mie mi-a plăcut şi chiar îl recomand.

| OnnyMady a răspuns:

Parerea mea uita-te doar la sezonul 1 si 2 apoi opreste-te ca e o mare pierdere de timp restul...dar primele 2 sez jos palaria

| ReusxD a răspuns:

Este chiar bun, şi merită vizionat.

| deadwillow a răspuns:

Ca orice serial isi cam pierde farmecul dupa cateva sezoane...

| bogdan133 a răspuns:

E exceptional l-am vazut de 3-4 ori.winking actiunea si personajele extraordinare, daca ti-a placut prison break, n-are cum sa nu-ti placa LOST, DEXTER, OZ!

| SpuneLumii a răspuns:

E un serial care te pune pe ganduri merita vazut tot