| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Teen Wolf?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Este foarte fain serialul happy si AnnaFunkyGirl1989 serialul nici macar nu a aparut de 2 ani.winking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Era dragut cand ma uitam la el acum vreo 2ani.de umplut timpul

| JustMeYl3 a răspuns:

E dragut big grin

| Camelisa a răspuns:

Buna.Am urmarit cele 2 sezoane si mi-a placut enorm de mult! Daca cumva te-ai uitat la"the vampire diaries"iti recomand "teen wolf"este un fel de asemanare intre cele doua seriale, oarecum. Dupa un episod doua nu te mai poti opri, merita.
Vizionare placuta.

| broxi a răspuns:

Awesome happy