| alexRE a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul :"The Big Bang Theory"?
As vrea niste pareri inainte sa incep al viziona. fundita@@!

Răspuns Câştigător
| Gabi_2651 a răspuns:

Salut, vreau sa-ti spun ca e super tare serialul. Si eu am inceput sa ma uit la el primavara trecuta si eram in dubii la inceput, daca merita sa-mi pierd timpul cu el sau nu.
E facut de aceeasi producatori ai Two and a Half Men, deci ceva de cea mai buna calitate. Nu-ti spun despre ce e vorba ca degeaba te-ai mai uita la serial.
Numai bine si vizionare placuta! happy

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Unul din serialele mele preferate, chiar merita sa il vezi.

| tapeee a răspuns:

E foarte tare.

| RudeGirl a răspuns:

Da este foarte foarte fain ma uit la el de ceva timp e foarte misto este o comedie inascuta. fundita?