| Biu_7672 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul " True Blood "? Merita vazut?big grin

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Sa-ti fac o descriere!
Personajele principale interpreteaza foarte bine, sunt multe secvente fara cenzura, serialul are parte de multe aventuri, sunt si unele parti de comedie, supranatural.
N-o sa te plictisesti uitandu-te la el, milioane de oameni se uita la el!

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Merita sa te uiti, dar este cam pervers.

| Dany19 a răspuns:

Serialul e destul de fain dar are unele momente ''intime'' prea de tot.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns:

Buna, sincer. eu am vazut doar trailerul, si o mica descriere dar nu m-a impresionat... ca horror nu e ceea ce pare... acuum nu stiu aici depinde de gusturile tale happy cum se zice ''gusturile nu se discuta''

| bloodyhell a răspuns:

Am vazut cateva episoade si chiar nu mi-a placut e naspa.

| AndrewBa a răspuns:

Cum să nu merite :X E super mișto. happy
Merită văzut. Mie mi-a plăcut foarte mult!

| liliti a răspuns:

Sincer da! M-am uitat si mi-a placut, e interesant, uitate! funda?

| AlLeYoana a răspuns:

Eu am vazut un episod, e interesant daca stii ce s-a mai intamplat inainte, dar sunt si scene de s*x
Sper sa-ti placa! big grin

| Lola956 a răspuns:

Eu zic ca merita big grin E un "pic" cam pornografic dar mie tot mi-a placut smug

| Bia_Bibby_1998 a răspuns:

E cam pervers si sangeros. Al 2 lea sezon e horror rau. Al 3-lea nu l-am vazut tot. Al 4-lea e genial :X. Merita sa te uiti