| Antonia_Mocanu_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul turcesc de pe Antena 1 "Fetita mea"? Va place? Mie da. Dar mi se pare mie sau are prea putine personaje?

23 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Mai mult de cateva minute n-am reusit sa urmaresc niciun film turcesc.Ei sunt buni in general sa faca rahat turcesc.

| Speranta12 a răspuns:

E un serial extraordinar. Eu l-am urmarit pe tot pe Youtube in limba turca. E gratis si toate episoadele. Am inteles in mare parte ideea, chiar daca nu stiu turca. Dar din subtitrarile in romana din trecut, am invatat destul cat sa inteles acest serial. Ei cam fac tot ceea ce zic. Evolueaza foarte interesant si neasteptat serialul. Sa te uiti pana la sfarsit. Relatia dintre fetita si tatal ei si Candan mi s-a parut foarte induiosatoare.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Nu o sa ma pot uita la tot serialul. O sa incep un nou serviciu si nu o sa mai am timp

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Pai eu am vazut tot serialul pe net, pe Youtube, in weekend. E in turca, dar am inteles in mare parte.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Stiu, dar nu o sa imi permita programul serviciului

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Are 2 sezoane serialul asta?

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Nu e pe sezoane. Are 34 de episoade in total. Le vezi aici https://www.youtube.com/......tps?/watch

Daca vrei iti povestesc eu pana la sfarsit cum se termina filmul.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Dar acum e la tv si a ajuns la episodul 46. Cum e posibil?

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Pai pe Youtube serialul e de vreo 2 ore si ceva, aproape 3. Si in total sunt 34 de episoade de-alea lungi. La TV la noi, un episod de-al nostru e doar jumatate de episod de-al lor. Practic, le-au taiat in doua la noi. Un episod de pe Youtube il vezi in 2 zile la TV la noi, ceva de genul.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Daca tu doresti sa imi povestesti, de ce nu? happy

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

A am priceput

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Ia stai ca-ti povestesc acum. laughing
Asa tare mi-a placut seerialul asta

| Speranta12 a răspuns (pentru Speranta12):

La ce episod ai ramas? Povesteste in cateva cuvinte la ce-ai ajuns.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru Speranta12):

Cand au fugit Demir si Ugur cu tirul ca sunt cautati de politie. Ai Facebook? Iti dau Facebookul meu sa mai vorbim? happy

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Iti trimit felicitare aici cu mesaj

| Speranta12 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Ti-am trimis acum povestea

| girly77777 a răspuns:

Salut! Eu ma uitam la el și îmi placea mult, dar acum nu pot sa ma uit din cauza orarului care îl am. În legătură cu personajele, ma bucur sa știu ca nu sunt singura cu părerea ca sunt prea multe, ca să nu spun ca nu sunt necesare. Noapte bună!

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru girly77777):

Eu ziceam ca sunt prea putine, nu prea multe.

| girly77777 a răspuns (pentru Antonia_Mocanu_1995):

Ai dreptate, am gresit cand am citit. Insa mie mi se par multe pentru ca majoritatea serialelor la care ma uit au mai putine.

| Antonia_Mocanu_1995 explică (pentru girly77777):

Da, fiecare cum i se pare.