| PonciK3214 a întrebat:

Ce parere aveti despre True blood?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Foarte tare serialul. Pur si simplu nu am cuvinte. Cel mai mult mi-au placut episoadele in care a aparut Godric. Daca nu te uiti la el ti-l recomand, este foarte tare si sincer chiar nu ma deranjeaza scenele alea intime, sa faca ce-o vrea. laughing

3 răspunsuri:
| BlackFuneral a răspuns:

E unul dintre serialele mele preferat!
Efectele speciale sunt super, nu ca in celelalte prostii.

| DubstepQueen a răspuns:

Sunt TrueBloodLover, ador serialul!

| agoodvampire a răspuns:

Pai nu stiu nu prea imi place. M-am uitat la primul episod si mi s-a parut extrem de aiurea. Oamenii stiu de vampiri, se... cu ei rolling on the floor e aiurea sincer laughing mai bine uita-te la The vampire diaries