| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre Warner TV? In ciuda faptului că difuzează filme repetate de 1000 de ori. Era mai bun Turner Classic Movies?

1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Da filme bune! saptamana asta am vazut tarzan omul maimuta din 1981! si l-am recunoscut pe richard harris! cel care l-a si jucat in primele doua filme cu harry potter! pe albus dumbledore! dupa care rolul lui albus dumbledore i-a fost atribuit lui michael gambon! interesant! din distributia acestui film tarzan omul maimuta din 1981! remarc aparitia foarte sexy a lui bo derek! cand este ea vopsita pe tot corpul! miles o'keeffe! john phillip law! akushula selayah! alti actori din distributia tarzan omul maimuta din 1981! n-am putut sa nu remarc ce tineri erau toti! dar nah film facut in 1981 ce ai vrea! apropo de harry potter! de ce warner tv nu da asa ceva! adica dai filme horror cosmarul de pe elm street! alea cu krueger! cand il viseaza pe ala! si li se intampla cine stie ce chestii! in fine! daca nu au bani cei de la warner tv! sa investeasca bre! ca asa se face!