| ttttttavy a întrebat:

Ce parere si ce nota aveti, pentu The Big-Bang Theory?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la serialul ala de comedie te referi e cel mai naspa din cate am vazut nu e bun de nimica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca merita maxim nota 3 din 10

| ttttttavy explică (pentru anonim_4396):

Nu poti spune asta, serialul are chiar un succes foarte mare. dar nota pe care eu pot sa o acord e 7.50 maxim. L-am urmarit tot serialul, dar si eu sunt de parere ca nu este ceva sa ma lase impresionat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ttttttavy):

Din pacate eu nu am rabdarea ta laughing daca nu ma impresioneaza nu ma mai uit

| Valy097 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult..am vazut toate sezoanele si ii fff. fain! 10/10