Întrebare recomandată | akashi4 a întrebat:

Ce personaje din Game of Thrones credeti ca meritau sa ramana mai mult in serial si de ce?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Lupii,Ned,Robb,Shireen,Lyanna şi Rhaegar (deşi nu a apărut în serial). Pentru că sunt nişte personaje faine, dar dacă nu mureau nu mai era acţiunea atât de bună, probabil.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Margery, Robb, Lady Catelyn, Ned Stark

| dannys a răspuns:

Jon Snow a-si vrea sa ramana pana la final si sa-si razbune familia.

| CuriousStuff a răspuns:

Lupii si Hodor... si multi altii. Asteptam sa vedem sezonul urmator daca chiar au murit cei din capela sau nu. Mi-ar parea rau si dupa Margery. Nu are ea cine stie ce poveste, dar...

| RobyUhtred a răspuns:

Ned Stark si Khal Drogo pentru ca erau awesome.