| TVD13 a întrebat:

Ce preferati vampire diaries sau twilight? elena sau bella? damon sau edward? jacob sau stefan? alaric sau charlie?
Dau funda`!:X:*:*:*:*

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Twilight"
2. Bella
3. Edward
4. Jacob
5. Alaric

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Amandoua imi palc, dar n-am vazut prea mult din The Vampire Diares, deci aleg Twilight (deocamdata). Dintre Bella si Elena le aleg pe amandoua, poate putin mai mult Elena. Dintre Damon si Edward il aleg pe Edward (de Damon nu-mi place deloc, nu stiu de ce), iar dintre Jacob si Stefan cred ca Stefan e mai dragut (la aspect).
O zi frumoasa happy.

| Ramina a răspuns:

Twilight love struck
Bella, Edward, Jacob, Charlie.

| Lolololalali a răspuns:

The Vampire Diaries. ( Twilight Sucks)
Elena.
Damon♥. (Nu se compara cu Edward)
Stefan.
Alaric.

| KittyBeyb14 a răspuns:

Toti sunt preferatii mei

| kitishor a răspuns:

Vampire diaries
elena
edward
stefan
charlie

funda pls? ^.^

| anda13 a răspuns:

Eu zic ca The vampire diaries ii mult mai frumos. Si ii aleg pe toti din The vampire diaries.