| Speed_6338 a întrebat:

Ce program de facut video din poze imi recomandati?:S dar vreau un program care daca pui imagini. gif adica animati sa se miste imaginea... va rog puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mi se pare ca in Sony vegas pro se pot pune gifurithinking

| Gumitzza5 a răspuns:

Windows movie Maker.e super bunhappy Cu el am facut o gramada de videouri cu dif animati cu mew mewblushing.E bun:*

| Ioanantonia a răspuns:

Movie maker.mie imi merge sa pun poze gif.si dc le lungesti cat verei tu se misca de mai multe ori...oo si inca ceva.il ai in calculator, cauta-l la searchwinking

| Laura11 a răspuns:

Stiu eu ca cu toti avem in calculator programul ila.Dai la my videos si pe urma pe utitled si acolo iti afci un videoclip cu poze

| Kidda2 a răspuns:

Windows movie maker este bun.sh merg puse si imagini gif :*
sper ca te'am ajutat
funda?batting eyelashes