| Jager a întrebat:

Ce reactie credeti ca ar fi avut J. R. R. Tolkien (scriitorul cartii The Hobbit si Stapanul Inelelor) daca ar fi vazut filmele create de Peter Jackson?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ar fi fost o reactie de aprobare, avand in vedere ca filmele respective sunt foarte bine facute si unele dintre cele mai bune filme fantastice pe care le-am vazut, chiar intre primele 5.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Admiratie.

| Sn4k3 a răspuns:

Ar fi fost bucuros/incantat sa vada ce filme bune s-au facut dupa cartile lui, mai ales ca sunt mai bune fata de majoritatea filmelor fantastice.

| aCek1ng a răspuns:

Ar fi facut fata aia de WOW.