| SERIALS a întrebat:

Ce-s cu site-urile romanesti de filme si seriale online? Zici ca romanii s-au scapat la reclama, efectiv sunt aglomerate de reclame, si la fiecare click te duce pe alt site cu reclama. E inadmisibil ce se intampla, niciunde pe alte site cu filme si seriale online din alte tari nu am vazut asa aglomerare cu reclame.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblocker + PopoutBlocker = Nu mai simti nimic.
Eu asa fac, dau play si nu se intampla nimic.
Cand esti inteligent, rezolvi oricewinking

| Mihai11 a răspuns:

Proprietarii acelor site-uri primesc sponsorizări ca să pună acele reclame, nu apar ele de la sine.
Fără acele reclame, ei nu ar avea cu ce să țină site-urile active.
Activarea adblock-ului este cea mai bună soluție pentru a scăpa de reclame.

| HIPERACTIVE a răspuns:

Poti folosii programe de ADDBLOCK sau POP-UP BLOCK, care vor impiedica reclamele sa ajunga la tine. O sa-ti spun si motivul lor. Ei sunt doar niste tineri care lucreaza pentru placerea ta si a multor mii de romani care vizioneaza Anime/filme/seriale, etc. Ei lucreaza pe gratis, si detin o munca relativ ilegala. De aceea cu acele mici reclame, ei pot castiga in jur de 0.10 centi pe reclama. Deci bucura-te ca ei nu sunt ca Ilie's vlogs si macar ei au un motiv bun. Insa spre deosebire de Youtube-ul romanesc, ei muncesc pe gratis, si abia fac bani.