| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac atunci cand am un film sub forma: "Thor.The.Dark.World.[2013].BRRip.XviD.playXD" si un element, o chestie: "playXD"(System information file).Cum sa fac astfel incat sa vad filmul?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu are nicio treaba playXD cu vazutul filmului ( e numele celui care a facut RIP de pe DVD Bluray.
BRRip (BluRay Rip). Este un fisier.avi.
Ar trebui sa-l vezi fara probleme, dara daca nu, instaleaza Klite codec pack:
http://www.free-codecs.com/k_lite_codec_pack_download.htm
(alegi varianta full)
sau daca nu vrei instaleaza KMPlayer:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Players/KMPlayer.shtml

| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Daca imi scrie: "Encrypted files are not supported"?

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul inca nu s-a lansat. Abia in Noiembrie se va lansa in America. Cum puteai crede ca-l gasesti deja. E un fisier fals.
Unii mai procedeaza si asa, bazandu-se pe cei care vaneaza noutatile si te pun sa le faci trafic pe net.