| Biabiabianca a întrebat:

Ce se intampla cu Bonnie (Katherina Graham) in Jurnalele Vampirilor Sezonul 1? Imi povestiti pe scurt despre ea si ce se intampla cu ea in primul sezon?

Răspuns Câştigător
| eleenuushcka a răspuns:

In primul sezon Bonnie nu are o mare influenta asupra serialului. Joaca rolul de prietena a Elenei, afla ca este vrajitoare si o ajuta pe Elena in anumite situatii dar nu suporta sacrificiile, crimele vampirilor sau orice are lagatura cu moartea unui om nevinovat. Urmatoarele sezoane sunt mai interesante. Te sfatuiesc sa le vezi!

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

In primul sezon Bonnie afla ca este vrajitore.
Apoi descopera mai mult puterile sale.