| BBEgirl a întrebat:

Ce serial de animatie preferati dintre South Park si Annoying Orange si de ce? FUNDA pentru cel mai creativ raspuns

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

South Park, fiindca e mult mai amuzant big grin!

1 răspuns:
| cardman a răspuns:

Mie munul imi place South Park, pentru. ca e foarte amuzant, mai ales can il vezi pe Cartman cum se enerveaza e prea tare sau intr-un episod din sezonul 2 cand Cartman afla ca masa e si tasu, iar Kenny nu scapa cred ca in nici un episod de moarte, bine cu mici excepti. Annoying Orange mie mi se pare o porcarie.