| his22bby a întrebat:

Ce serial imi puteti recomanda? am vazut deja The Mentalist, Grey's Anatomy, One Tree Hill si House M.D. si nu stiu la ce altceva sa ma uit. sunt deschisa la sugestii.

Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| With0utName a răspuns:

The vampire diaries
Gossip girl
Lost
Two and a half men

| vio_9808 a răspuns:

Dexter, Prison break, Lost, The OC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te uita la porcarii gen The vampire diaries, supernatural sau heroes...iti zic cele 2 seriale care sunt cele mai tari existente... Lost si Prison Break!

| Clauvdgg a răspuns:

Supernatural! la inceput nu este chiar cine stie ce...dar dupa cateva episoade este super tare! este de groaza si si comedie. mie imi place foarte mult. Ti-l recomand! big grin