| AnnaMariaaa a întrebat:

Ce serial imi recomandati si chiar merita vazut? in afara de: Grey's Anatomy, The vampire diaries, Gossip girl, Teen wolf, Pretty little liars, Lost, Private Practice, 90210big grin.si in afara de Dr House la care nu vreau sa ma uit! mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Pacat ca nu vrei sa te uiti la House chiar merita. Oricum in afara de cele pe care le-ai mentionat din experienta proprie merita vazute Supernatural[la inceput are o poveste simpla dar in ultimele sezoane devine foarte interesant], Dexter, Lie to me, The Mentalist si Prison Brake.

10 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

True Blood:X

| chrisstina a răspuns:

Eu acum ma uit la one tree hill, are 8 sezoane si e asemanator cu cele de sus si What I Like About You dar pe asta inca nu l-am vazut, am de gand

| Lacoste a răspuns:

Mesaje de dincolo, Doi barbati si jumatate!

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Friends

| Bogdana91 a răspuns:

Prison Break, Desperate Housewives, Totul despre sex( serialul, nu filmul), One tree hill, True Blood, Spartacus, Rome, How I met your mother!

| Oxygene a răspuns:

Weeds, My name is Earl, Two and a half men, Flash Forward

| yoelidutza a răspuns:

Prison break, foarte frumos!

| Madenstein a răspuns:

Eu zic totusi ca ar trebui sa te uiti la Dr. House. E mult pana vezi un episod, doua. si dupa aia iti va placea.

Iti recomand totusi Prison Break happy

| heyromania a răspuns:

Narcisa Iubiri Nelegiuite... super fain

| Andreia06 a răspuns:

One tree hill