| hanayonna a întrebat:

Ce seriale coreene imi recomandati(in afara de city hunter,Boys over flowers,Playful kiss,You’re beautiful,Hearstrings,Dream high1, 2, The strongest kpop survival,Love rain,Rooftop prince,Fashion king,Personal taste,. Sining Inheritance Flower boy ramyun shop,Loving you a thousnand times,to the beautiful you, shut up flower boy band)vreau ceva tot in genul.

Răspuns Câştigător
| aria1996 a răspuns:

Buna.Nu stiu atit de multe seriale coreene, dar imi plac foarte mult.
Poti incerca 49 Days si Baby and me.
Eu am privit doar pe astea doua moderne big grin sa zic asa.
Am vazut mai multe istorice: Giuvaierul palatului, Furtuna la palat(o poveste frumoasa de dragoste), Secretele palatului(un serial istoric miraculos si foarte frumos)...si mai multe.
Nu cred ca sint exact genul despre care ai spus tu mai sus, dar totusi incearca, sper sa-ti placa.
Pa-pa.

| hanayonna explică (pentru aria1996):

Multumesc

| val31989 a răspuns (pentru hanayonna):

winking Ms de funda!

6 răspunsuri:
| cRaZyYkiD a răspuns:

Buna,nu stiu seriale coreene prea multe, si nu sunt sigura daca asta va fi in genul enumerate de tine, dar cand eram mai mica m-am uitat la Giuvaierul palatului si mi-a placut, sper sa iti plc si tie happy

| aria1996 a răspuns:

"Descendents Of The Sun" e un serial nou nu e gata dar pana acum e bestial..mai e unul dar tailandez dar e frumos tot la fel are cateva episoade pana acum "Refresh Man", "Remember", "Pinocchio" e o poveste de dragoste incalcita sper sa o vizionezi, "my love from the star" o poveste ciudata intre un baiat extraterestru si o actrita celebra, "she was pretty","playfull kiss","she's so lovable","proteact the boss"desi nu pare cine stie ce o sa razi si o sa fie interesant. pe toate le-am vazut poate mai sunt altele dar nu imi amintesc.

| knockouuuut a răspuns:

Iti recomand I miss you, Tree of Heaven, full house 2. happy

| KnockOut a răspuns:

Iti recomand ceva mai presus ca prostiile alea, Tree of Heaven, tot coreean.
Dupa poza ta sa inteleg ca esti Sone, nu?
Iti mai recomand Koizora (si da stiu este Japonez), si ceva asa pe gustul tau Full House 2 (adica varianta Coreeana).