| ONE123456789 a întrebat:

Ce seriale de dragoste, cu mister, cu putin din fiecare imi recomandati? Sau ceva filme de dragoste, drama? Help!

Răspuns Câştigător
| anca_5063 a răspuns:

Seriale:The vampire diaries (este despre vampiri dar si despre o poveste frumoasa de dragoste), One tree hill(are si el o poveste de dragoste) The O.C (este in totalitate despre dragoste)
Filme:tres metros sobre el cielo, Tengo ganas de ti( cele mai romantice filme pe care le-am vazut)

| ONE123456789 explică (pentru anca_5063):

Anca,mersi...eu urmaresc the vampire diaries. O sa incep sa ma uit si la celelalte doua. Cat despre filme le/am vazut totate. Ador 3MSEC si TGDT. Sunt printre preferatele mele! Mersi oricum. Se vede ca ai un gust bun!

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Micutele mincinoase

| faramatania a răspuns:

Seriale:
PLL
Ravenswood
Gossip Girl
The O.C.
The Carrie Diaries
Filme:
Wicker Park
The Curious Case Of Benjamin Button
Safe Haven

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

Filme de dragiste drama:Tres metros sobre el cielo,A walk to remember, remember me, tengo ganas de ti(contnuarea de la tres metros), keith.Le-am vazut pe toate si crede-ma ca maerita vazute, mai ales tres metros si tengo ganas de ti

| ONE123456789 explică (pentru Alexandra_Cristina_1994):

Mersi, Alexandra. Le/am vazut pe toate scrise de tine si sunt in topul meu. Chiar ai un gust bun! Mersi oricum!

| Ruben_Chis_1994 a răspuns:

Un film super fain de dragoste :The vow

| ONE123456789 explică (pentru Ruben_Chis_1994):

Mersi, dar l/am vazut deja.

| Ruben_Chis_1994 a răspuns (pentru ONE123456789):

Bine atunci laughing)

| SomesanSorin a răspuns:

Iubiri secrete