| ADY_5784 a întrebat:

Ce seriale faine imi recomandati? Seriale gen Prison Break, Dexter, LOST (pe astea le-am vazut pana acum ).

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Gossip Girl big grin.

Si nu, nu e doar pentru fete happy

11 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Cam tarziu cu raspunsul. Uita`te la Nikita,The vampire diaries, Robin Hood, Supernatural.

| mihaibrasov a răspuns:

Dr. House (sau House M. D.), si. de ce nu, M.A.S.H., un serial destul de vechi.

| Ingerasull99 a răspuns:

Ghost whisperer, supranatural

| `KiddO` a răspuns:

Ummm... c. s. i.-n. y., chuck, c. s. i.-miami, Heroes, Genesis, etc. :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spartacus e un serial bestial

| Gigiku a răspuns:

House M. D. E superb! Le intrece pe cele 3 care le-ai vazut tu.

| vio_9808 a răspuns (pentru Gigiku):

O sa-l urmaresc si eu, dar e greu de crezut...

| Georgiana95 a răspuns:

Heroes, Vampire diarieshappy

| lili23 a răspuns:

Buna,
Iti recomand "24".

| ClickSiCastigi a răspuns:

Supernatural, Flashforward, The Big Bang Theory (comedie), Royal Pains, Battlestar Galactica, Heroes, CSI Miami, Stargate Atlantis, Tow And A Half Man, How I Met Your Mother
lista poate continua, dar macar sa reusesti sa te uiti la astea!
Vizionare placuta!

www.clicksicastigi.ro

| InGeRaS DrOgAt a răspuns:

Supernatural, e foarte tare! Terminator the sarah connor chronicles.