| GabrielPaul7 a întrebat:

Ce seriale faine imi recomandati?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Serialele NCIS.

| Sn4k3 a răspuns:

Luther
Peaky Blinders
Taboo
La Casa de Papel
Game of Thrones
Bodyguard
The Haunting of Hill House
Suits
Lost
The Mentalist
Supernatural
Lucifer
Spartacus
TWD
Sherlock
The Punisher
Daredevil

| VictorJulien a răspuns:

Vikings,Ash vs Evil Dead, Troy fall of the city nu prea ma uit la seriale prefer filmele

| Anabela777 a răspuns:

Breaking bad.

| DeliNes a răspuns:

-Vikings e preferatul meu in acest moment, abia s-a terminat sezonul 5 si peste putin incepe sez. 6. Este bazat in mare parte pe istoria vikingilor si legendele lor
-Game of thrones e un must, unul dintre cele mai tari
-Westworld, are doua sezoane si merita (chiar daca primele episoade sunt cam lente). Trebuie sa te concentrezi bine ca sa intelegi ce se intampla
-Sense8, foarte tare si amuzant
-The handmaid's tale, tras dintr-o faimoasa carte, iti da multe de gandit
-This is us daca ai chef de plans si de ceva mai "uman"

| dumitruanca a răspuns:

Game of thrones, Lucifer, Outlander, The end of the *** word, Stranger things