| deeablonda23 a întrebat:

Ce seriale gen The Vampire Diaries, Pretty Little Liars sau Gossip Girl mai stiti? Dar filme gen A Cinderella Story? Fundita+vot celor mai dragute file/seriale. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CarlaPP a răspuns:

După ce am urmărit serialele pe care le-ai enumerat tu mai sus, am început One Tree Hill. Dar e mai greu de găsit pe net pentru că este putin mai vechi, din 2003, cred... Dar e super. E ok daca ai cont plătit pe vreun site, numai aşa l-ai putea viziona...

Uite şi câteva filme drăguţe asemănătoare cu A Cinderella Story (a, şi apropo... am uiatat să menţionez că în One Tree Hill joacă actorul principal din A Cinderella Story, de care e imposibil să nu te îndrăgosteşti big grin)

1.Another Cinderella Story
2. Easy A
3.Sideney White
4.She's the man
5. What a girl wants
6.17 Again
7.A walk to remember
8.Princess Protection Program

3 răspunsuri:
| maximusy a răspuns:

Monte Carlo

| pinky_9280 a răspuns:

Serial the secret circle
filme mean girls 1 si 2

| deeablonda23 explică (pentru pinky_9280):

The secret circle l-am vazut dar voi incerca mean girls 1 si 2.
Multumesc.