| Derkes a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? De preferabil cu adolescenti,asemanator cu Skins, Skam.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Shameless, girls, mad men, harmlock grove, 13 reasons why, riverdale, 90210, dynasty

| faramatania a răspuns:

Baby (2018-),The Carrie Diaries, The O.C, Finding Carter,, Euphoria (16 iunie 2019), mai poți încerca și When They See Us

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim161530 a răspuns:

The Vampire Diares, PLL, True Bloom. Încearcă si Game of Thrones. O sa îți place, chiar dacă nu e cu adolescenți?