| mada_4633 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? De preferinta thriller/horror/cu adolescenti/vampiri...[in afara de Pretty little liars, Gossip girl, True blood, The vampire diaries, Teen wolf ca le-am vazutbig grin]

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Daca iti place TVD sau Teen Wolf, poti incerca The Secret Circle.
Eu iti recomand Supernatural, Grey's Anatomy, Dexter, House, dar si sitcomuri, precum How I Met Your Mother, Two And A Half Men, Cougar Town sau The Big Bang Theory.

7 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Twilight.The Rite

| Simina1619 a răspuns:

Grey's anatomy (e pe vplay-dar iti trebuie cont). Este cu doctori dar nu este orba despre boli. Serialul vorbeste despre viata lur personala(care daca ma intrebi pe mine este foarte complicata). Serialul se da si la tv, desii pe vplay ii poti vedea de la se zonul 1 (are 8 sezoane-fiecare intre 10-20 episoade). Macar uita-te. EU NU MA MAI POT DESPRINDE DE EL.

P.S. pe vplay contuk este gratis, sunt o gramada de seriale. Si le poti veziona HD.

Vizionare placuta!

| ooLaviii a răspuns:

Incearca:
-Three Steps Over Heaven (Film italian, inseamna "Cu trei metri peste cer")
- Thirteen
- Fourteen
- Mean girls
- Material girls
- Wild child
- Juno
- The last song
- Step up
- The secret life of the american teenager (serial)
- Honey (Cu Jessica Alba)
- Becoming Jane
- Boat Trip (comedie)
- Flash Dance
-Pariu cu viata
Filme:
-Twilling
-Avatar
-Karate Kid
-Pariu cu Viata
-Bona mea e un vampir(Disney Channel)
-Veronica Mars
-90210
Boys over flower
etc...

Funditssa? puppy dog eyes

| tl34 a răspuns:

Twilight saga, HARRY POTTER! eu stiu stii ce vsa faci?
scrie pe youtube sau pe google trhillert movies si iti da o varietate de filme dupa care iti alegi unul si scrii pe google
exemplu: twilight saga 1 online subtitarayt si gata

| mada_4633 explică:

Seriale nu Filme! Funda:X

| Chris a răspuns (pentru mada_4633):

Eu, Simina_1619 si HeroBrey ti-am spus seriale.

| HeroBrey a răspuns:

Supernatural
Doctor House