| RyteroA a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? (prefer genul SF, Fantastic, Actiune, Aventura si Anime)

Răspuns Câştigător
| Addah a răspuns:

666 Park Avenue
Alcatraz
Arrow
The Vampire Diaries
Game of Thrones
Supernatural
Grimm
Dark Angel
Doctor Who
Fringe
Heroes
Lost girl
Nikita
Teen Wolf
The Secret Circle
Prison Break
Astea sunt serialele pe care le-am vazut eu care fac parte din genurile spuse de tine. Recomand Doctor Who (cel putin de la sezonul 5 in sus), Fringe, Heroes, Dark Angel, Game of Thrones si Supernatural. Acestea 6 mi-au placut in mod deosebit. ^.^
Ca anime am vazut doar Death Note, Kurositsuji, Vampire Knight, Naruto si Bleach, dar sunt super.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
The princess bride
Pulbere de stele
Coraline

| Zoey112 a răspuns:

Sword art online

| Flaviu_Lapusan_1997 a răspuns:

O sa iti dau mai multe... adica cele la care ma uit eu:
- The Vampire Diaries
- How I Met Your Mother
- Game Of Thrones
- Arrow
- Naruto
si un site foarte bun unde o sa gasesti mai multe seriale super: http://filme-online-subtitrate.ro/

| Laurentiu_Cazan_1997 a răspuns:

Aimatie SF:star war:the clone war

| RoMen12 a răspuns:

Buna,
-Supernatural(e un pic horror)
-Naruto(Anime)
Naruto Shippuden(Anime)