| OanaANDREEA21 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati? Vreau sa ma uit si numai stiu la ce, va rog seriale care chiar merita. sa ma tina in suspans.
Am vazut : Gossip Girl,Revenge, The seret circle, Supernatural ( daca mai stiti genul acesta ), PLL, TVD, OTH, Teen Wolf, Prison Break

5 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

- Arrow
- Once upon a time
- Nikita
- 90210
- Chuck
- Dexter
- Lie to me
- The mentalist

| faramatania a răspuns:

1.Asemănător cu Gossip Girl este The O.C.
2.Alte recomandări:Ravenswood,The Originals,True Blood,Hemlock Grove,Lost Girl,The Gates,Breakout Kings,Arrow, Lost, Game Of Thrones, Merlin, Legend Of The Seeker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood, The Walking Dead, Chuck, Arrow, Breaking Bad, The Following, Vikings şi How I Met Your Mother.

| Dan515 a răspuns:

Deci, dacă iți place SF atunci uitate la Stargate, dacă iți place seriale comedie uitate la The Big Bang Theory sau Two and the half men, dacă iți place crima, mister uitate la Dexter...

| Inna2797 a răspuns:

-Switched at birth
-Hart of Dixie
-Merlin
-The Tomorrow People
-Nikita
-Baby daddy
-2 Broke Girls