| andreea192010 a întrebat:

Ce seriale imi sugerati care merita vazute?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost, Gotham, GoT, The Crown, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, True Detective, The Killing, The Shield, The Sopranos, Six Feet Under, Californication, Weeds, Lilyhammer, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Mozart In The Jungle, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),A Young Doctor's Notebook, Unforgettable, Baskets, Conviction, altele:The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, TWD, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Valea Mută, Eyewitness, The OA

2 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Eu iti recomand Sherlock si Prison Break, nu ma prea uit la seriala deci astea au fost cele mai bune pe care le-am vazut.
PS. Vezi ca la Sherlock sunt 3 sezoane, scurte, dupa care urmeaza un film si sezonul 4 din 2016

| Damonana a răspuns:

The Vampire Diaries, Gossip girl, pretty little liars, teen wolf(pana la sez 3-4), minority report, shadowhunters, lost. Pe astea ti le recomand eu, de preferat in ordinea datahappy
Dar am auzit ca merita vazute si the 100, lucifer, supernatural.
Nu imi mai trece nimic prin minte acum, daca imi amintesc iti mai ziclaughing)
Ps: apuca.te de the vampire diaries este foarte bun si nu te lasa sa te plictisesti, chiar merita, parerea mea.