| Daria a întrebat:

Ce seriale interesante cu adolescenti imi recomandati, ca sa le urmaresc in vacanta de vara cand ma plictisesc?happyAm vazut Gossip Girl, The vampire diaries, Pretty little liars, 90210, One three hill si 10 things I hate about you.Merci.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| GeorgeV a răspuns:

Skins
Dawson's Creek
The O.C.
Glee (poate?!)
Make It or Break It

7 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Gilmore girls, foarte fain, Greek, Skins

| pwp a răspuns:

Chuck love struck

| codry98 a răspuns:

Pe astea le-am vazut si eu happy si acum nu stiu la ce sa ma mai uit

| Sadd a răspuns:

Cel mai tare serial cu adolescenti...colegiu si d-astea. e GREEK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Mean Girls
2.Materials Girls
3American Pie
4.17 Again
5.Johnn Tucker Must Die
6.It's a Boy Girl Thing
7.Georgia Rule
8. Just my luck
9.Cadet Kelly
10.Scary Movie
11.She's The Man
12.Sex Drive
13. Wild Child
Funda? Pliss!

| JuanPabloUrrego86 a răspuns:

Icarly, victorious, drake and josh, glee

| dina_8089 a răspuns:

Victorious e un serial ok... Si Nikita chiar daca nu e cu adolescenti. Good look. happy