| SilentRain a întrebat:

Ce seriale intersante ati mai vazut?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Big little lies si The client list recent. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ozark

| faramatania a răspuns:

F.f.f.interesantă mini-seria Seven Seconds,iar seriale super:Marcella,Mayans MC,Animal Kingdom,Altered Carbon,The Sinner,The Missing, La casa de papel,Hotel Beau Sejour,The Gifted, The Crossing,Falling Water,Tell Me A Story, Kiss Me First, T@gged, A Discovery Of Witches, Invisible, The Innocents, Cloak & Dagger, Hackerville

| Sn4k3 a răspuns:

Recent, Taboo si The Haunting of hill house.

| J0B0MAT a răspuns:

Chilling adventures of Sabrina
Nikita

| CORE55 a răspuns:

Las Fierbinti.

| Marta135 a răspuns:

Eu am vazut filmul WHEN CALLS THE HEART. Este foarte frumos si are 5 sezoane. Al 6-lea sezon cred ca va apare in anul 2019. Uite aici adresa daca o vrei
http://www.filmeserialeonline.org/seriale/when-calls-the-heart/

Sper sa iti placa. A, si daca vrei sa iti explic detaliat, este vorba despre o tanara de vreo 20 de ani pe nume Elizabeth Thatcher care s-a dus sa predea in vest la copiii din Hope Valley ( la inceput se numea Coal Valley, adica valea carbunelui), dar in fine, se indragosteste de un jandarm pe nume Jack Thornton, incepe sa isi faca multi prieteni si trece peste multe greutati. Ceea ce imi place mie, este ca a stiut cum sa rezolve problemele la scoala cu copiii, fie ca era Jack sau nu. Nu pot sa iti spun totul aici, foarte multe detalii le vezi in film (si sunt interesante). O sa vezi la un moment dat ca isi pierde postul de invatatoare, dar si-l recupereaza. Practic, in film nu este vorba numai despre ea, ci ii arata si pe prietenii ei de exemplu, dar ai sa vezi tu, poate (daca te uiti la film).
Sper ca ti-am fost de folos. Alt filme la care poti sa te uiti sunt: Ben Carson, I am Gabriel (care este foarte interesant si iti propun sa il vizionezi), Miracles from Heaven ( care este foarte frumos si acesta) si Heaven is for Real. De asemenea mai poti vedea urmatoarele filme in aceasta ordine: Loves Everlasting Courage, Love Comes Softly, Loves Enduring Promise, Loves Long Journey, Loves Abiding Joy, Loves Unending Legacy, Loves Unfolding Dream, Love Takes Wing, Love Finds A Home si Love Begins.
Sper ca te-am ajutat! Funda daca se poate...

| Burlacu_Iry_1994 a răspuns:

Vikings si game of throns

| Denisa128 a răspuns:

Într-o Altă Viață.

Pe Pro 2, la ora 16: 30. În fiecare zi