| SweetLolipop a întrebat:

Ce seriale merita vazute?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship...

| darrio2007 a răspuns:

Cele care ne plac fiecaruia.

| Divy a răspuns:

The hunger games
Teen Wolf
Vampire Diares
...mai multe erau dar nu prea mai le țin minte numele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
Sherlock
Breaking Bad

| CravataAlbastra a răspuns:

Acelea in care te ragasesti, de exemplu mie imi place enorm "Furtuna pe Bosfor" pe kanal D. Uita te, e super. :*

| Pufoseniiee a răspuns:

CLAR The Vampire Diaries( Jurnalele vampirilor ) e cel mai super mega frumos serial, merita vazut, clar!, si The Originals, face parte tot din The vampire diaries, dar e mai diferit putintel, e foarte foarte frumossss, la fel si the vampire diaries, uita.te la ele, clar nu vei regreta! big grinD

| irina300 a răspuns:

Modern Family ( o familie moderna), o sa razi foarte mult.

| JoJoJiTu a răspuns:

The walking dead, te uiti la primul episod, si te vei uita la toata seria.

| marcyflower333 a răspuns:

Bine acum nu știu dacă ești fan anime (dar îți recomand sa te uiți, sunt superbe