| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Ce seriale pentru adolescenti si cu adolescenti stiti(Gen Riverdale, Teen Wolf)? Care e serialul vostru preferat?

4 răspunsuri:
| littledevil4ever a răspuns:

Serialul meu preferat in momentul de fata e Famous in love, iar serialul pe care il iubesc de nu mai pot e The vampire diaries
Alte seriale cu adolescenti care mi-au placut sau mi se pare interesante:
Gossip girl
13 reasons why
Pretty little liars
Skins
American horror story
Degrassi
Everything sucks
Rise
Skam

| Deliaaa2003 a răspuns:

Serialul meu preferat este tvd.L am vazut de doua ori.De asemenea si lucifer, got, stranger things, shadowhunters, mi au placut.