| fabian123321233 a întrebat:

Ce seriale pot sa urmaresc pana apare game of thrones? as vrea niste sugestii de seriale bune. Daca se poate as vrea sa aleg 10 seriale & 10 filme

Răspuns Câştigător
| lazyboy a răspuns:

Vikings ( in top 5 seriale ale mele, nu am vazut putine) Sons of Anarchy ( extrem de bun, despre un club de motociclisti si afacerile nu tocmai legale in care sunt implicati), The Sopranos ( Viata de mafiot intr-o viziune ceva mai realista dupa parerea mea, problemele emotionale prin care trece capul familiei, daca esti foarte tanar probabil nu te va prinde asa de tare, este totusi foarte bun), Suits ( despre avocati, foarte bun, mai ales in primele sezoane) Code Geass (in cazul in care iti plac si anime, are un subiect extrem de interesant), The Pacific si Band of Brothers ( viata soldatilor din ww2, extrem de bune ambele), House of Cards ( drama politica, jocuri de culise, destul de bun), Marco Polo ( intamplarile lui Marco la curtea lui Kublai Khan), Black Sails ( Cu pirati, black beard, Charles Vane, etc foarte bun)

Filme :
The blind side, Captain Philips, Gran Torino, Drive, Gladiator( unul dintre cele mai bune facute vreodata), The last Samurai, Memoirs of a Gheisha, American Gangster, Life of Pi, Pearl Harbor.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Încearcă Frontier cu Jason Momoa, alte seriale bune:Twin Peaks 2017, Ozark 2017, Westworld, Dimension Four-Oh-Four 2017, Banshee, Comrade Detective, Gypsy, etc.
Filme, poți să alegi:What Happened To Monday (2017),The Circle (2017),Colossal (2017),American Pastoral (2016),Nocturnal Animals (2016),Brimstone (2016),iBoy (2017),Contratiempo (2016) Kicks (2016),The Space Between Us (2017),Detour (2016),Hell Or High Water (2016),The Magnificent Seven (2016),Divines (2016),The Land (2016),Captain Fantastic (2016),The 9th Life Of Louis Drax (2016),It Stains The Sands Red (2017),Message From The King (2017),Sugar Mountain (2016),Évolution (2015),Self/less (2015),Brand New-U (2015)

| Crackman a răspuns:

Gomarra si gang relaited.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House MD, Mr. Robot, Westworld, Hannibal, Luther, Person of interest, Dexter, Breaking Bad, Elementary, Sherlock.

| marriancosmin a răspuns:

Forever, Orphan Black, Witches of East End

| Maney31 a răspuns:

Iti recomand "Da Vinci's Demons" sau "The Mentalist".winking BFT

| Maney31 a răspuns:

Iti recomand "Da Vinci's Demons".winking BFT