| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale sf stiti? Ceva ce nu te plictiseste

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Lost.

| vocea a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/liste/cele-mai-bune-seriale-vazute-4320/
Nu vreau sa iti dau o parere subiectaiba.

| anonim_4396 explică (pentru vocea):

Pai si ce fac? Caut toata lista pana gasesc ceva sf?

| FaraNumePls a răspuns:

| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

E bun, dar nu se compara cu Incorporated

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu m-am îndrăgostit de tehnologia din Incorporated. Datorită ei, e super cool viața în Green Zone, Mr.Robot e la ani lumină de acest serial.Dar și în Red Zone e incitantă, deși această zonă e vulnerabilă, împilată și murdară. Abia aștept ep.8!

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Eu sunt la ep 2
Si mie imi placle tehnologia de acolo
Vezi si filmul I, Robot, in cazul in care nu l-ai vazut

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Am văzut, I, Robot.Cu Incorporated am ajuns la ep.8 (în așteptare).Am văzut și primul ep. din 3% (nu mi se pare grozav, ideea e bună, dar e totuși un serial brazilian, mă voi lămuri la al 2 lea ep.)

| August99 a răspuns:

Nu imi prea plac serialele sf dar am auzit ca Fringe e bun

| tpuuser999 a răspuns:

Daca vrei seriale SF: Star Trek, Firefly, Eureka, Farscape, Battlestar Galactica, Caprica (tot in universul Battlestar Galactica), Westworld, Almost Human

| HandaSei a răspuns:

- Westworld / Cel mai genial serial din categoria asta văzut de mine până acum, îl recomand cu încredere! ^.^

| jon987654321 a răspuns:

Misfits

| anonim_4396 explică (pentru Kiki20098):

Daca nu stii un serial bun eu zic sa nu-mi dai linkuri
Stiu si eu sa folosesc google

| Soldier92 a răspuns:

Prison break - cel mai misto posibil.

Dexter.
Lucifer

| anonim_4396 explică (pentru Soldier92):

Prison Break si Dexter nu sunt sf-uri, si nici Lucifer, Lucifer e mai mult un serial fantastic

| Ariana12321 a răspuns:

Incorporated,the 100, westworld, the expanse, almost human, helix

| AnaMaria2005love a răspuns:

Al 5-lea val

| anonim_4396 explică (pentru AnaMaria2005love):

L-am vazut, ala e film
E o diferenta mare intre seriale si filme

| AnaMaria2005love a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu scuze! Am co nfundat intrebarea ta cu alta!

| tiberiu009 a răspuns:

The 100, colony, aftermath, wynoona earp

| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns:

Eu iti recomand serialul Terra Nova, deoarece este un sf veritabil si nu apuci sa te plictisesti deloc doar ca parca serialul se termina prea repede. Sper ca te-am ajutat poate primesc o funda?

| anonim_4396 explică (pentru Barbosu_Razvan_1990):

L-am vazut, intr-adevar e genial dar are ceva greseli
Ai vazut masinile lor, nu?
N-au usi, asa pot fi omorati de dinozauri in 2 secunde

| Barbosu_Razvan_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar masinile nu aveau usi ca cica sa para mai asemanatoare cu cele alea armatei. Dar da are cateva greseli. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Barbosu_Razvan_1990):

Nu, pentru ca l-am vazut
De ce ceri asa mult funda?
Mai bine raspunde pentru a ajuta

| 8mmppp a răspuns:

Iti recomand Moonwalkers, e bestial

| EddyLotuPeper a răspuns:

Seriale SF pe care le-am vazut si iti recomand din toata inima: Westworld, DareDevil, Arrow dar mai ales Shannara Cronicles.

| anonim_4396 explică (pentru EddyLotuPeper):

Mersi
Daca esti fan sf vezi si Incorporated si vezi The Flash si Legends of tomorrow, au personaje comune din Arrow

| EddyLotuPeper a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sugestii!