| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce seriale stiti gen Chuck, comedie-actiune, cupluri? Dar cu eroi?
Cat mai repede! Cel mai bun primeşte funda!

4 răspunsuri:
| Anapanda a răspuns:

Big Daddy n varsta de 32 de ani, Sonny Koufax (Adam Sandler) si-a petrecut toata viata evitand sa îsi asume responsabilitati. Dar cand iubita lui îl paraseste, el decide sa gaseasca o modalitate de a demonstra ca este pregatit sa se maturizeze. Freaky Friday Dr. Tess Coleman (Jamie Lee Curtis) şi fiica ei de 15 ani, Anna (Linsay Lohan) nu se înţeleg deloc. Într-o seară de joi, neînţelegerile lor se amplifică certându-se foarte rău... iar vineri se trezesc una în corpul celeilalte!