| Mikel26 a întrebat:

Ce seriale stiti gen The Heirs - ( Mostenitorii - baiatul bogat care se indragosteste de o fata saraca). Feriha am vazuthee hee Dau fundita pentru cele mai interesante

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

1. City hunter.
2. Boys Over Flowers

| Mikel26 explică (pentru Doub):

Boys over flowers este cel mai tare.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot ai dat exemplu pe Feriha, ce zici de Yaman, Tradarea... sunt tot in genul acela.

| Mikel26 explică (pentru anonim_4396):

Yaman vizionez...dar vreau ceva online

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mikel26):

Aww, scuze, nu mai stiu altele. De obicei nu ma prea uit la filme ca acestea. Sunt mai mult cu anime-urile, si filmele horror. happy

| RotariuEma a răspuns:

Kiralik ASK
Cilek Kokusu(dupa mine o varianta imbunatatita pentru The heirs)

| kiti1999 a răspuns:

Poti incerca sa vizionezi pe net acestea (daca iti plac cele mai SF )
-The vampire diaries
-The originals
Sau poti urmari daca imi plac
Grey's anatomy
Dr. House
Poate iti par cam plictisitoare dar odata ce ai inteles intriga devin interesante (iti spun din proprie experienta )
Seriale la TV - Sunt telenovele clasice de pe acasa si Kanal D
Puterea destinului (turcesc )
Yaman -turcesc
pe acasa tv
-complicea
-ingeri pazitori
Poti incerca sa urmaresti TANAR SI NELINISTIT - dar sincer ai nevoie de o rabdare de fier sun t 10000 de episoade! Daca ai Axn poti urmari seriale politiste NCIS, lost, HAWAI 5.0! funda?