| Mrlove a întrebat:

Ce Seriale vizionati? in afara de dr. house, supernatural, vampire diaries, heroes, dexter, ca pastea l-eam vazut eu ceva seriale intresante? pls daca aveti idei spuneti thx

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Pretty little liars - ti-l recomand din toata inima.winking o sa-ti dau si un mini rezumat
Rosewood este un oras micut, linistit si curat astfel incat nu te-ai gandi niciodata ca detine asa multe secrete. Unele dintre cele mai urate secrete apartin celor mai frumoase fete din oras: Aria, Spencer, Hanna si Emily, patru prietene ale caror secrete sunt pe cale sa fie dezvaluite. Cu un an in urma, Alison, sefa grupului, dispare si fetele au jurat ca nu vor spune niciodata ce s-a intamplat in acea noapte. Misterul ce inconjoara discparitia lui Alison reapare iar fetele incep sa primeasca mesaje de la o persoana care se semneaza cu "A" amenintandu-le ca le va da in vileag secretele, secrete stiute numai de Alison.

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu ma uit la:
The vampire diaries
Gossip girl
Pretty little liarshappy

| Th3eo a răspuns:

Being Erica, Grey`s anatomy, true blood si chuck

| Rukhsandra a răspuns:

One Tree Hill, Grey`s anatomy, CSI, Greek...

| TAZ_2382 a răspuns:

Smallvile si scrubs le-am vazut in ultima vreme.

| KisaTheCute a răspuns:

Buna!
Eu urmaresc
Narcisa salbatica =)

Nu lài vazut de la inceput, nu prinzi greu ideea acum, dar, e un serial plin de drama love struck. Pa, pa!

| カルメン a răspuns:

Eu urmaresc unul pe protv este de la ora 00 dar este super.se numeste fringe daca vrei poti citi despre ce este vorba in el poti citi aici:http://ro.wikipedia.org/wiki/Fringe

| lrd a răspuns:

Entourage, how i met your mother. is foarte faine astea 2

| Gabytzulive a răspuns:

Si Lost e un serial interesant...chiar daca de pe sezonul 4 se cam lungeste povestea (in total sunt 6 sezoane)...al 6-lea revine in forta

| Serena777 a răspuns:

Gossip Girl

| gabby_5549 a răspuns:

Mesaje de dincolo