| FaraNumePls a întrebat:

Ce sirial îmi recomandați sa vad? Eu am câteva pe care as vrea sa le vad dar nu știu cu care sa incep laughing
- Riverdale
- IZombie
-Lucifer
Cu care ziceți sa incep? Și de ce? Dau funda happy

5 răspunsuri:
| nushcenumeoriginal a răspuns:

Dc ne zici noua asta?

| tehno125482 a răspuns:

Eu nu stiu siriale eu stiu seriale.cred ca nau nicio legatura 1 cu altul deci nu te pot ajuta.

| FaraNumePls explică (pentru nushcenumeoriginal):

Am întrebat doar care va plăcut mai mult, care ar merita de văzut happy

| cami1626 a răspuns:

Am vazut si Riverdale si Lucifer, ambele sunt faine, recomand Riverdale iar apoi Lucifer...

| Pop_Alex_1973 a răspuns:

Lucifer e foarte bun merita sa incepi cu el. l-am vazut si e foarte bun. daca vrei da-mi si mie funda