| ovidasmihai a întrebat:

Ce site-uri de subtitrari recmomandati? Eu cunosc: subtitrari.regielive.ro, subs.ro/subtitrari, titrari.ro

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Pentru subtitrari in romana cam astea pe care le-ai enumerat sunt si toate sunt ok. Un site poate sa aiba mai multe subtitrari pentru un film si cum dureaza doar o secunda sa le descarci, nu cred ca e greu de gasit una buna (vezi sa o bagi si corect, sa fie in acelasi folder si sa aiba acelasi nume subtitrarea cu filmul).

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Subscene.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai si ce au?

| ovidasmihai explică (pentru Sn4k3):

Am câteva filme de animație și comedie în care nu am subtitrare. Am întâlnit situația când o subtitrare nu este corectă sau este doar pe un site.

| Sn4k3 a răspuns (pentru ovidasmihai):

Pentru subtitrari in romana cam astea pe care le-ai enumerat sunt si toate sunt ok. Un site poate sa aiba mai multe subtitrari pentru un film si cum dureaza doar o secunda sa le descarci, nu cred ca e greu de gasit una buna (vezi sa o bagi si corect, sa fie in acelasi folder si sa aiba acelasi nume subtitrarea cu filmul).