| tonic11 a întrebat:

Ce vrea sa spuna ultimul mesaj pe care l-a lasat Jiraya pentru Naruto? Mesajul ala cu cifre de pe spatele broastei

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Mesajul se traducea ceva de genu "cel adevarat nu este printre ei " si se refera la faptul ca niciunul din cei sase Pain nu este cel adevarat si ca cineva(Nagato) ii controleaza, ca pe niste papusi. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Alexeee a răspuns:

Mesajul pe care i la trimis jiraya lui naruto a fost sal avertizeze pe naruto in legatura cu cei sase pain,